نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: مشاوره در خصوص خرید جهیزیه

2626
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137
    تشکـر
    43
    تشکر شده 34 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb مشاوره در خصوص خرید جهیزیه

سلام خدمت همه دوستان گلم. دوستان خوبم لطفا اگه ممکنه درباره اقلام زیر بنده رو راهنمایی کنید که با نوجه به بودجه ای که دارم چی بخرم که یک عمری برام با صحت و سلامت کار کنه. مدلی که معرفی میکنید یا پیشنهاد میدید بیزحمت از همه چیش بگید. از موتورش گرفته تا ظاهر و باطنش.اول کمی برام از تجربه خودتون بگید بعد پیشتنهاد و مدل به همراه قیمت دقیق یا احتمالی بدید.اقلام به ترتیب به همراه قیمت :یخچال : توان 2 میلیون. حداکثر توان 2 میلیون و 500 هزار تومانفرش : توان یک میلیون. حداکثر توان 1 میلیون و خورده ایماشین لباسشویی تا 1700جاروبرقی تا 400چراخ گوشت تا 300 400آبمیوه گیزی حدود 200دوستان ممنون میشم زودتر پاسخ بدید. پیشاپیش از همگی دوستان گلم ممنونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مشاوره در خصوص خرید جهیزیه

ببینید اگر تهران هستی برو سه راه امین حضور نمایندگی ال جی برقی ها رو ال جی بگیر .موتورش هم همه چینیه .نمایندگی باهات بهتر راه میاد .

با توجه به قیمت هایی که توان مالی داری پیدا میکنی .البته اگر نظرتون جنس ایرانی نباشه .

فرش هم یه دو تا چهار راه پایین تر میتونی پیدا کنی .من خودم نگین مشهد دارم خیلی راضیم .فرش سلیقه ایه .من به دنبال کیفیت بودم .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    ببینید اگر تهران هستی برو سه راه امین حضور نمایندگی ال جی برقی ها رو ال جی بگیر .موتورش هم همه چینیه .نمایندگی باهات بهتر راه میاد .با توجه به قیمت هایی که توان مالی داری پیدا میکنی .البته اگر نظرتون جنس ایرانی نباشه .فرش هم یه دو تا چهار راه پایین تر میتونی پیدا کنی .من خودم نگین مشهد دارم خیلی راضیم .فرش سلیقه ایه .من به دنبال کیفیت بودم .
    سلام. متأسفانه من تهرانی نیستم. برا یخچال یک مدل خوب و خوش قیمت و ایرانی پیدا کردم که عالیه.درباره فرش هم چون تهرانی نیستم فکر کنم باید برم بگردم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم امرسان گرفتم دوتاست یکی فریزر یکی یخچال ، خواهرشوهرم داره خیلی تعریف میکنه شوهرم 2 ونیم خریده من خودم هنوز نامزدم

6. کاربران زیر از آسایش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من اتو پرس و سولاردوم نمیدونم چی بگیرم ، لباسشویی آل جی گرفتم گفتم اکثر وسایلامو آل جی بگیرم ، اما ازلوازم فروشی پرسیدم چی بگیرم گفت ژانویه خوبه ازطرفی هم سرچ کردم اکثرا ژانومه اومد بالا آل جی یکی اومد روصفحه ، جایی خوندم کفی فلزی واستیل خوب نیس ژانومه کفش فلزیه

8. کاربران زیر از آسایش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

همه مارک هاتون رو ال جی یا سامسونگ بگیرید .
    ایرانی که به هیچ وجه .خصوصا یخچال .
    فقط فرش نگین مشهد خوبه .کاشانم حتما خوبه من ندارم ولی.

10. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    یخچال من بکو خریدم 2400 بالا یخچال پایین فریزر
    لباسشویی ال جی 1300
    چرخگوشتی فک کنم 600 پاناسونیک
    فرش هم قالی نخریدم.ازین قالی پرز بلندهاگرفتم چون هم قیمتشون نسبت به فرشهای معمولی کمتره هم شیک تر و خوشکلترند 850 خریدم
    غذاساز هم ویداس گرفتم فک کنم 450ت
    تلویزیون الجی 43اینچ خریدم ولی اصلا راضی نیستم میگم ای کاش سامسونگ میگرفتم . 1300گرفتم.هم قیمت بودن ولی ما الجی انتخاب کردیم

12. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

یه سایتی هست به اسم نو عروس درمورد هرچی بخای توش داره مثلا یه تاپیکی هست بچه ها لیست جهزیه میزارن قیمت هاش مدلاش کیفیتش همه چی خلاصه بنظرم سایت جالبیه شاید به دردت بخوره.

14. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر... نمایش پست ها
    یه سایتی هست به اسم نو عروس درمورد هرچی بخای توش داره مثلا یه تاپیکی هست بچه ها لیست جهزیه میزارن قیمت هاش مدلاش کیفیتش همه چی خلاصه بنظرم سایت جالبیه شاید به دردت بخوره.
    خخخخخ منم اومدم همینو بگم خیلی خوبه سایتش من که کلی استفاده کردم از تجربیات دیگران
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

16. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اتو چی

18. کاربران زیر از آسایش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

جنس هايي كه معرفي ميكنم همشون خوبن اطلاعاتشم تو سايت هست ميتونيد ببينيد:

يخچال امرسان دو قلو:
    یخچال فریزر دوقلو 1560 امرسان
    لباس شويي دوو كره اي:
    ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8212CT با ظرفیت 8 کیلوگرم | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    جارو برقي با كيفيت پارس خزر:
    جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    چرخ گوشت پاناسونيك:
    چرخ گوشت 1500 وات پاناسونیک Panasonic مدل MK-MG1560 ساخت مالزی
    اب ميوه گيري هيتاچي ژاپني:
    آبمیوه گیر هیتاچی Hitachi مدل HJE-900P
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

20. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

امرسان نگیییییییییییییییییرین ....از فامیلامون هر کی گرفته بعد یه سال خودشو لعنت کرده ...
    تلویزیونم سامسونگ به هیچ وجه نگیرین نهایت کاراییش سه ساله ...اینارو بر حسب وسایل فک و فامیل میگم .ینی دیدم که میگم ...
    مارک فقط پاناسونیک خصوصا تلویزیون ..اگر بتونی اصلش رو گیر بیاری .
    لوازم برقی جزعی هم مثل غذاساز و ابمیوه گیری و همین برقی دم دستی ها مال منویداسن راضیم .نمایندگی فعالم دارن خوبه .
    لباسشوییم دوو ..ولی بهتر از اینم هست .مارک الجی بهتره تو یخچال لبایشویی .
    سامسونگم فقط یخچالش خوبه.
    فرشم حتما فرش ماشینی بگیر ..این خز بلندا ادمو بیچاره میکنه هی اشغال توش گیر میکنه .
    جاروبرقی اینام الجین راضیم

22. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد خدمت همه دوستان که اینقدر لطف میکنن و این همه نظر دادن. جدا از همه ممنونم. خیلی لطف کردید.در ادامه جواب میدم تا بحث کنیم و به نتیجه های خوبی برسیم. چه بسا کسانی در آینده و حتی اکنون این پست ها رو بخونن و با نتایج درستی که بگیرن من و شما رو دعا کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط آسایش نمایش پست ها
    من خودم امرسان گرفتم دوتاست یکی فریزر یکی یخچال ، خواهرشوهرم داره خیلی تعریف میکنه شوهرم 2 ونیم خریده من خودم هنوز نامزدم
    دوست عزیز. متأسفانه امرسان امروز تعریفی نداره. نه که بگم کلا تعریفی نداره. لااقل تو مدلایی که دوستان داشتن میگم که زیاد راضی نبودند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط آسایش نمایش پست ها
    من اتو پرس و سولاردوم نمیدونم چی بگیرم ، لباسشویی آل جی گرفتم گفتم اکثر وسایلامو آل جی بگیرم ، اما ازلوازم فروشی پرسیدم چی بگیرم گفت ژانویه خوبه ازطرفی هم سرچ کردم اکثرا ژانومه اومد بالا آل جی یکی اومد روصفحه ، جایی خوندم کفی فلزی واستیل خوب نیس ژانومه کفش فلزیه
    ژانویه چیه؟؟؟ تا حالا به گوشم نخورده!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    همه مارک هاتون رو ال جی یا سامسونگ بگیرید .ایرانی که به هیچ وجه .خصوصا یخچال .فقط فرش نگین مشهد خوبه .کاشانم حتما خوبه من ندارم ولی.
    نه بابا اینطوری ها هم نیست. خیلی از اجناس ایرانی هست که اگر تحقیق کنیم از خارجی هم بهترن. بماند که قطعاتشونم راحت تر پیدا میشه و مشکلاتشونم کمتره. تو یخچال چیزی که مهمه موتور و بدنه هست. پس ایرانی بودن وخارجی بودن مهم نیست.فرش نگین مشهد چطور فرشی هست؟ از اون فرش هایی که الیافش به هم چسپیده و سفت هسته یا نرم و خوبه؟ استحکامش چطوره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    سلامیخچال من بکو خریدم 2400 بالا یخچال پایین فریزرلباسشویی ال جی 1300چرخگوشتی فک کنم 600 پاناسونیکفرش هم قالی نخریدم.ازین قالی پرز بلندهاگرفتم چون هم قیمتشون نسبت به فرشهای معمولی کمتره هم شیک تر و خوشکلترند 850 خریدمغذاساز هم ویداس گرفتم فک کنم 450تتلویزیون الجی 43اینچ خریدم ولی اصلا راضی نیستم میگم ای کاش سامسونگ میگرفتم . 1300گرفتم.هم قیمت بودن ولی ما الجی انتخاب کردیم
    سلام. ممنون از پاسختون.بکو مال کجاست؟ موتور یخچالتون چه مارکی هست و مال کجاست؟ بدنش چطوره؟بیزحمت کلیه اجناسی که نام بردید مدل دقیقشون رو بنویسید تا دربارش تحقیق کنم.قالی پرز دار دقیقا منظورتون چیه؟ مارک و مدلش رو باید بگید تا بتونم جایی پیداش کنم واسه خرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر... نمایش پست ها
    اسم سایت رو میگید جی هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:: عباس ::. نمایش پست ها
    جنس هايي كه معرفي ميكنم همشون خوبن اطلاعاتشم تو سايت هست ميتونيد ببينيد:يخچال امرسان دو قلو:یخچال فریزر دوقلو 1560 امرسانلباس شويي دوو كره اي:ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-8212CT با ظرفیت 8 کیلوگرم | فروشگاه اینترنتی دیجی کالاجارو برقي با كيفيت پارس خزر:جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W | فروشگاه اینترنتی دیجی کالاچرخ گوشت پاناسونيك:چرخ گوشت 1500 وات پاناسونیک Panasonic مدل MK-MG1560 ساخت مالزیاب ميوه گيري هيتاچي ژاپني:آبمیوه گیر هیتاچی Hitachi مدل HJE-900P
    خیلی ممنون. اگه عمری بود بعدا بررسی میکنمشون و خبر میدم همین جا. خیلی لطف کردید که با مدل و لینک نظر دادید. بازم ممنون.
    امرسان نگیییییییییییییییییرین ....از فامیلامون هر کی گرفته بعد یه سال خودشو لعنت کرده ...تلویزیونم سامسونگ به هیچ وجه نگیرین نهایت کاراییش سه ساله ...اینارو بر حسب وسایل فک و فامیل میگم .ینی دیدم که میگم ...مارک فقط پاناسونیک خصوصا تلویزیون ..اگر بتونی اصلش رو گیر بیاری .لوازم برقی جزعی هم مثل غذاساز و ابمیوه گیری و همین برقی دم دستی ها مال منویداسن راضیم .نمایندگی فعالم دارن خوبه .لباسشوییم دوو ..ولی بهتر از اینم هست .مارک الجی بهتره تو یخچال لبایشویی .سامسونگم فقط یخچالش خوبه.فرشم حتما فرش ماشینی بگیر ..این خز بلندا ادمو بیچاره میکنه هی اشغال توش گیر میکنه .جاروبرقی اینام الجین راضیم
    آها ممنون. لطف کردید. میشه بگید خودتون درباره همه اقلام چیا خریدید؟؟؟

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseingrami نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت همه دوستان که اینقدر لطف میکنن و این همه نظر دادن. جدا از همه ممنونم. خیلی لطف کردید.در ادامه جواب میدم تا بحث کنیم و به نتیجه های خوبی برسیم. چه بسا کسانی در آینده و حتی اکنون این پست ها رو بخونن و با نتایج درستی که بگیرن من و شما رو دعا کنند.دوست عزیز. متأسفانه امرسان امروز تعریفی نداره. نه که بگم کلا تعریفی نداره. لااقل تو مدلایی که دوستان داشتن میگم که زیاد راضی نبودند.ژانویه چیه؟؟؟ تا حالا به گوشم نخورده!!نه بابا اینطوری ها هم نیست. خیلی از اجناس ایرانی هست که اگر تحقیق کنیم از خارجی هم بهترن. بماند که قطعاتشونم راحت تر پیدا میشه و مشکلاتشونم کمتره. تو یخچال چیزی که مهمه موتور و بدنه هست. پس ایرانی بودن وخارجی بودن مهم نیست.فرش نگین مشهد چطور فرشی هست؟ از اون فرش هایی که الیافش به هم چسپیده و سفت هسته یا نرم و خوبه؟ استحکامش چطوره؟سلام. ممنون از پاسختون.بکو مال کجاست؟ موتور یخچالتون چه مارکی هست و مال کجاست؟ بدنش چطوره؟بیزحمت کلیه اجناسی که نام بردید مدل دقیقشون رو بنویسید تا دربارش تحقیق کنم.قالی پرز دار دقیقا منظورتون چیه؟ مارک و مدلش رو باید بگید تا بتونم جایی پیداش کنم واسه خرید.اسم سایت رو میگید جی هست؟خیلی ممنون. اگه عمری بود بعدا بررسی میکنمشون و خبر میدم همین جا. خیلی لطف کردید که با مدل و لینک نظر دادید. بازم ممنون.آها ممنون. لطف کردید. میشه بگید خودتون درباره همه اقلام چیا خریدید؟؟؟

سلام.درمورد همون بدنه و موتور یخچال من فکر نکنم ایرانی ها جواب خودشونو پس داده باشن ...همسایمون جدیدترین مدل اسنوا رو خرید حتی که کلی پول براش داد ولی بعد یه سال پشیمون شد و ردش کرد .
    فرش هم همین ماشینی 700 شانه ها دیگه ..موندگاری نگین مشهد عالیه .بعد چنسال مثل روز اولش هست .
    وسایل من بیشتر پاناسونیک و الجی هستن .حتی یخچال جهزیم شیک ترین یخچال ایرانی بود ..خلاصه از رو ظاهرشم انتخاب کردم متاسفانه .ولی پدرمو دراورد عوضش کردم .
    به نظرم وسیله کمتر بگیرید ولی جنس خوب بگیرید .وسایل برقی ریزها رو هر زمانی میشه گرفت .جزعه واجبات نیستن .ولی برای وسایل بزرگ ها پول خوبی بدید و جنس خوب بگیرید.ا

25. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    0

سلام.درمورد همون بدنه و موتور یخچال من فکر نکنم ایرانی ها جواب خودشونو پس داده باشن ...همسایمون جدیدترین مدل اسنوا رو خرید حتی که کلی پول براش داد ولی بعد یه سال پشیمون شد و ردش کرد .فرش هم همین ماشینی 700 شانه ها دیگه ..موندگاری نگین مشهد عالیه .بعد چنسال مثل روز اولش هست .وسایل من بیشتر پاناسونیک و الجی هستن .حتی یخچال جهزیم شیک ترین یخچال ایرانی بود ..خلاصه از رو ظاهرشم انتخاب کردم متاسفانه .ولی پدرمو دراورد عوضش کردم .به نظرم وسیله کمتر بگیرید ولی جنس خوب بگیرید .وسایل برقی ریزها رو هر زمانی میشه گرفت .جزعه واجبات نیستن .ولی برای وسایل بزرگ ها پول خوبی بدید و جنس خوب بگیرید.ا
    نه بابا اونطوری ها هم نیست خیلی ها رو دیدم که راضی هستن از جنسی که خریدن. یخچال ایرانی خیلی ها دیدم که راضی اند. مارک و مدل یخچال خودتون که راضی نبودید رو بهم میدید؟؟

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseingrami نمایش پست ها
    نه بابا اونطوری ها هم نیست خیلی ها رو دیدم که راضی هستن از جنسی که خریدن. یخچال ایرانی خیلی ها دیدم که راضی اند. مارک و مدل یخچال خودتون که راضی نبودید رو بهم میدید؟؟

مال من پویان بود ظاهرا عالی بود ولی موتور و کیفیت اشغال ...امرسان و اسنوام بدترن .

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

من وسایلم رو الجی سامسونگ و پاناسونیک و فوما خریدم خیلیم راضیم البته سالی که من جهیزیه خریدم قیمتا اینقدر بالا نبود فک کنم ۹۱ بود
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

تلوزیون سونی خوبه الجی همه چیزش خوبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)